Partnerzy Srebrni

Grupa Kapitałowa Bakalland to niekwestionowany lider rynku w wielu kategoriach, generujący obroty w wysokości ponad 500 mln zł rocznie. Grupę Kapitałową Bakalland tworzą główne marki Bakalland i Delecta, które wytwarzają swoje produkty na terenie Polski. W nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Janowie Podlaskim, Włocławku, Łodzi i Osinie, odbywa się produkcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkty marek z portfolio Grupy dostępne są w Polsce oraz na wielu rynkach europejskich, a także zdobywają uznanie na innych kontynentach. Grupa Bakalland i wszystkie należące do niej marki wyróżnia się na rynku dzięki bogatej ofercie oraz najwyższej jakości, którą potwierdzają certyfikaty, nagrody i wyróżnienia zdobywane zarówno w konkursach branżowych, jak i konsumenckich.

www.bakalland.pl

Partnerzy Merytoryczni

Nielsen jest globalną firmą, zajmującą się badaniem rynku oraz analizą danych, która dostarcza najbardziej kompletne i niezawodne dane dotyczące konsumentów i rynku na całym świecie. Łączymy własne dane Nielsena z danymi dostępnymi na rynku tak, aby dostarczać Klientom informacje o tym, co się dzieje w danej chwili, a także o tym, co się wydarzy w przyszłości, i jak się z nią zmierzyć.

Przez ostatnie 90 lat Nielsen dostarczał dane i analitykę opartą na naukowym rygorze i innowacjach, cały czas rozwijając nowe sposoby odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku mediów, reklamy, handlu detalicznego i świata FMCG. Nielsen wchodzi w skład indeksu S&P 500, i jest obecny w ponad 100 krajach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% populacji Ziemi.

Partnerzy

30 lat temu firma Terravita rozpoczęła swoją słodką misję wchodząc na rynek z dobrą energią i świetnym pomysłem. Lata doświadczeń sprawiły, że czekoladowa branża nie ma dla nas tajemnic. Podejmujemy nowe wyzwania, by z pasją produkować najlepsze czekoladowe słodycze. Zarządzamy kilkoma markami w najważniejszych kategoriach, spełniając oczekiwania tradycyjnych smakoszy oraz dopasowując się do trendów rynkowych. Dzisiaj naszych Klientów spotkać można nie tylko w kraju, ale w Europie i na świecie. Najliczniejszą produktowo grupą w ofercie są tabliczki Terravita, Chocola, Cocoacara, Alpinella. Oprócz tradycyjnych tabliczek proponujemy Choco Sticks, czekoladki w wygodnej formie oraz Happy Trio, praliny dla fanów wykwintnej przyjemności. Do oferty regularnie wprowadzamy nowości, ale też ciągle pracujemy nad obecnymi recepturami. W kategorii kulinaria proponujemy sosy do lodów i deserów, a do pieczywa, ciast i gofrów nowe kremy doskonałej jakości. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w tworzeniu produktów okazjonalnych, na Boże Narodzenie, Walentynki, Wielkanoc. Więcej informacji na www.terravita.pl.

Wystawcy

Dan Cake Polonia należy do międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Niemczech, Danii, Szwecji, Bangladeszu oraz Polsce. W zlokalizowanym w Chrzanowie zakładzie  uruchomionych zostało siedem nowoczesnych linii produkcyjnych. W portfolio firmy, obok takich produktów jak chleby tostowe czy bułki mleczne, znaleźć można także pakowane ciasta w kilku wariantach smakowych i różnych formatach, a także muffiny oraz spody tortowe.

Dzięki stałemu rozwojowi technologii produkcyjnych oraz wdrażaniu wysokiej jakości produktów o doskonałych walorach smakowych Dan Cake Polonia jest jednym z czołowych producentów pakowanych wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także dostawcą marek prywatnych dla wiodących sieci handlowych, w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.  

Po dziś dzień Dan Cake pozostaje firmą rodzinną, która korzysta z wielopokoleniowego dziedzictwa oraz międzynarodowych doświadczeń, tworząc kulturę wielbicieli doskonałego smaku wypieków, które pozwalają konsumentom oszczędzać czas.

Jack Link’s Snack Group to rodzinna firma z tradycjami, oferująca mięsne, wysokoproteinowe przekąski. Jest nie tylko numerem 1 w USA skąd się wywodzi, ale również najszybciej rosnącym producentem przekąsek mięsnych na świecie.  Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników na świecie i posiada swoje fabryki w Niemczech, Brazyli, Nowej Zelandii oraz USA. Jack Link’s jest twórcą kategorii Beef Jerky oraz właścicielem marki o tej samej nazwie. W 2014 do portfela firmy dołączyły marki Peperami i Bifi kupione od firmy Unilever.  

Z Wami i dla Was od 1987 roku!

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy GLUTENEX Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach k/Poznania to pierwszy i największy polski producent wyrobów bezglutenowych, niskobiałkowych oraz bez dodatku cukrów. Zakład swoją działalność rozpoczął w 1987 r. Tradycja, doświadczenie i chęć pomocy innym zapewnia wysokiej jakości produkcję.

Asortyment firmy obejmuje wyroby piekarnicze (chleby, bułki, wyroby piekarnicze słodkie) - pakowane w atmosferze ochronnej, cukiernicze (ciastka kruche, wafle, ciastka z kremem, herbatniki, super mleczko, biszkopty, galaretki, śliwka w czekoladzie, itp.), koncentraty i mąki, makarony, wyroby ekstrudowane (produkty śniadaniowe i przekąski, takie jak płatki śniadaniowe, chlebek chrupki, kleiki, itp.) oraz wypieki świąteczne.

Stosowanie nowych technologii, surowce od kwalifikowanych dostawców, doświadczenie i wiedza pracowników, ciągłe badania oraz doskonalenie gwarantują wysoką jakość wyrobów oraz radość podczas spożywania posiłków. Wysoka jakość wyrobów jest także wynikiem wdrożonych, sprawnie funkcjonujących i zarządzanych systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności. Firma posiada certyfikat BRC (System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami globalnej normy BRC (British Retail Consortium) oraz certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Dzięki bezwzględnemu przestrzeganiu wymagań norm, na każdym etapie produkcji, od surowca do wyrobu finalnego, GWARANTUJEMY SWOIM ODBIORCOM BEZPIECZNY BEZGLUTENOWY PRODUKT!

Pierwsza fabryka ETi powstała w 1961 roku. Wizja Firuz Kanatli, naszego założyciela i honorowego prezesa, oraz ciężka praca garstki oddanych mu pracowników sprawiły, że już rok później firma rozpoczęła pierwszą produkcję ciastek.

Dziś ETi zatrudnia ponad 7000 osób i jest obecne w ponad 40 krajach. Dzięki swojemu innowacyjnemu spojrzeniu oraz nieustającemu rozwojowi własnej technologii produkcji, dbając o wysoką jakość , ETi wciąż dostarcza swoim konsumentom radość niezapomnianych smaków, które na zawsze zagościły w pamięci konsumentów. Ciężką pracą, zaangażowaniem i wytrwałością, udało nam się  zdobyć 40% rynku tureckiego w kategorii wypieków.

Od stycznia 2018 Eti inicjuje międzynarodową ekspansję zaczynając nie tylko od Rumunii, ale również od Polski . Portfolio ETi w Polsce na 2018 rok zawiera takie kategorie przekąsek jak: batony czekoladowe, ciastka, herbatniki, wafle i przekąski słone. Łącznie debiutujemy z 11 markami i 38 produktami, z czego już w polskich sklepach dostępne są: herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, batony czekoladowe Wanted, wafle czekoladowe Dare, ciastka Adicto, słone przekąski Crax, czekoladowe pandy dla dzieci Petito, herbatniki Combo oraz Tea Biscuit, powszechnie nazywane Petit Beurre. Na początku skupiliśmy się na tych markach ETi, które będą wyróżniały się na rynku polskim pod względem zarówno smaków czy tekstury, jak i wysokiej jakości.

Naszym celem jest powszechna osiągalność / dostępność naszych produktów dla polskiego konsumenta , dlatego budujemy silną sieć dystrybucji . Poziom inwestycji w Polsce jest znaczący począwszy od pierwszego roku obecności Eti i skupia się wokół budowania świadomości marek ETi . Już w tym roku zrealizowaliśmy ogólnopolską kampanię herbatników ETi Puf oraz batonów Wanted w telewizji i internecie.

 

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą firmą w Polsce importującą oraz sprzedającą bakalie w sektorach B2B oraz B2C, posiada dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku oraz we Włocławku.

Od 2009 roku firma zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych oraz słodyczy sprzedawanych pod markami Bakal, Bakal Sweet, Bakal Sport, Bakal Fit for you.

Bakal Sport to między innymi mieszanki bakalii oraz batony skomponowane przez dietetyka. Tworzą źródło białka, błonnika oraz energii przy solidnej dawce wartości odżywczych. Bakal Sweet to delikatne, oblane czekoladą, pełne smaku, wyselekcjonowane bakalie na każdą okazję. Natomiast Bakal Fit for you to mieszanki śniadaniowe, mixy sałatkowe czy mix ziaren do wypieku bezglutenowego chleba. Nowa, oryginalna lina Bakal Vintage to przekąski na bazie orzechów o mniejszej zawartości tłuszczu idealne na wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Atlanta Poland S.A. to firma, która działała od ponad 27 lat na rynku i stawia na jakość, rzetelność i zadowolenie klientów.

INFORMIA jest francuskim, od ponad 9 lat obecnym w Polsce, producentem oprogramowania stworzonego specjalnie dla producentów, przetwórców i eksporterów w sektorze Owoców i Warzyw. Nasze oprogramowanie bierze pod uwagę wszystkie elementy i operacje istotne w działalności tych firm. Od 1998 r. programy EuroFlow® i TraceFlow® a także ProdFlow® z powodzeniem działają u prawie 200 klientów w Polsce, Francji i Maroku, przyczyniając się do wzrostu ich produktywności i optymalizacji kosztów oraz poprawy konkurencyjności. Zaufaniem obdarzyły INFORMIĘ w Polsce już takie firmy jak: Fruitland, Prima 2000 czy Witamina.

Najważniejsze cechy systemu INFORMIA to kontrola jakości produktów i towarów, a także pełne traceability, czyli gwarantowana identyfikowalność towarów i czynności z nimi związanych, która polega na śledzeniu „drogi” produktu od momentu przyjęcia aż do ostatecznego ogniwa, jakim jest konsument.

Ponadto, dzięki dostępowi do oprogramowania poprzez Internet i liczne interfejsy z wyposażeniem produkcyjnym (z sortownicą, wagami, liniami pakującymi, paletyzatorami) wszystkie dane są automatycznie rejestrowane i uaktualniane.

feel FIT to nowa marka, która powstała na bazie 4-letniego doświadczenia jej właścicieli, dotyczącego dystrybucji zdrowych, głównie proteinowych, przekąsek w kanale sieci handlowych. Ideą, która przyświeca feel FIT jest przekonanie, że zdrowe jedzenie może pysznie smakować, co marka udowadnia swoim asortymentem. Znajdują się w nim głównie słodycze, przekąski i małe posiłki wzbogacone białkiem, dzięki czemu stanowią zdrową alternatywę dla tradycyjnych produktów. Produkty te, są kierowane głównie do milenialsów szukających wartościowych i odpowiednich produktów dla ich stylu życia.

Pierwsza linia produktowa feel FIT to batoniki RAW NUTS & SEEDS ENERGY z orzechów, nasion i owoców, w których same wartościowe składniki zostały połączone miodem. Ich smak jest wyjątkowy i przypomina domowe batoniki. W ramach przekąsek są batony proteinowe o chrupiącej konsystencji w bestsellerowych smakach (wanilia, kokos, karmel), z 35%-ową zawartością białka i bez dodatku cukru oraz z najmniejszą ilością cukru naturalnego (wynikającego z innych składników). Innowacyjnym produktem są pierwsze na rynku granole białkowe w kubkach, które stanowią szybki i pożywny posiłek dla zabieganej osoby oraz warzywne pasty proteinowe z dodatkiem białka grochu. Spełnieniem marzeń konsumentów są proteinowe kulki kokosowe z chrupiącego wafelka, z kokosowym kremem i migdałem, które są źródłem białka i błonnika i nie zawierają dodanego cukru.

ASM Sales Force Agency od 20 lat oferuje usługi kompleksowego wsparcia sprzedaży. Jest częścią ASM Group S.A. będącej w czołówce firmy wsparcia sprzedaży w Europie.

to: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, field marketing oraz badania półki i marketingowe. ASM Sales Force AgencyCztery główne linie biznesowe w ofercie

 

 ASM Sales Force Agency należy do czołowych firm segmentu wsparcia sprzedaży w Polsce obsługując ponad 600 klientów. Pozycję na rynku zawdzięcza potwierdzonej skuteczności działania i ciągłemu rozwojowi poprzez agregację wiedzy i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających zwiększyć skuteczność prowadzonych kampanii.

 ASM Sales Force Agency jest laureatem wielu nagród i wyróżnień branżowych m.in. Gepard Biznesu 2016, Brylant Polskiej Gospodarki 2016, Symbol Partnera w Biznesie 2016, Sales Outsourcing Stars 2014 i The Best B2B Outsourcing Provider 2015.

 

 Wśród naszych Klientów są między innymi takie firmy jak: Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój, Bacardi, Canon, 3M, Barilla, Mondelez.

Patroni