Partner Merytoryczny

Wystawcy

Dan Cake Polonia należy do międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Niemczech, Danii, Szwecji, Bangladeszu oraz Polsce. W zlokalizowanym w Chrzanowie zakładzie  uruchomionych zostało siedem nowoczesnych linii produkcyjnych. W portfolio firmy, obok takich produktów jak chleby tostowe czy bułki mleczne, znaleźć można także pakowane ciasta w kilku wariantach smakowych i różnych formatach, a także muffiny oraz spody tortowe.

Dzięki stałemu rozwojowi technologii produkcyjnych oraz wdrażaniu wysokiej jakości produktów o doskonałych walorach smakowych Dan Cake Polonia jest jednym z czołowych producentów pakowanych wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także dostawcą marek prywatnych dla wiodących sieci handlowych, w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.  

Po dziś dzień Dan Cake pozostaje firmą rodzinną, która korzysta z wielopokoleniowego dziedzictwa oraz międzynarodowych doświadczeń, tworząc kulturę wielbicieli doskonałego smaku wypieków, które pozwalają konsumentom oszczędzać czas.