Partnerzy Srebrni

Grupa Kapitałowa Bakalland to niekwestionowany lider rynku w wielu kategoriach, generujący obroty w wysokości ponad 500 mln zł rocznie. Grupę Kapitałową Bakalland tworzą główne marki Bakalland i Delecta, które wytwarzają swoje produkty na terenie Polski. W nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Janowie Podlaskim, Włocławku, Łodzi i Osinie, odbywa się produkcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkty marek z portfolio Grupy dostępne są w Polsce oraz na wielu rynkach europejskich, a także zdobywają uznanie na innych kontynentach. Grupa Bakalland i wszystkie należące do niej marki wyróżnia się na rynku dzięki bogatej ofercie oraz najwyższej jakości, którą potwierdzają certyfikaty, nagrody i wyróżnienia zdobywane zarówno w konkursach branżowych, jak i konsumenckich.

www.bakalland.pl

Firma Merkury S.A. powstała w 2004 roku, w Białymstoku, gdzie do dnia dzisiejszego ma swoją siedzibę. Dynamika i siła firmy tkwi w rodzinnym charakterze, konsekwencji w zarządzaniu oraz szybkiemu reagowaniu na wyzwania rynkowe i potrzeby naszych klientów. Przez ostatnie trzy lata zgodnie z naszą strategią rozwinęliśmy kategorie produktów związanych ze zdrowym trybem życia, czyli tzw. „zdrowa żywność” oraz kosmetyki naturalne . Po czasie doświadczeń i obserwacji rynku postanowiliśmy połączyć nowoczesność w postaci platformy B2B z naszym atutem jakim jest opieka klientów przez naszych przedstawicieli handlowych.

Merkury w liczbach:

  • 15 lat doświadczenia
  • Ponad 200 dostawców
  • Ponad 20 000 klientów
  • Ponad 100 osób w zespole sprzedażowym

Firma Pure Life to nowy projekt, prowadzony przez  zespół, działający wspólnie od lat w handlu międzynarodowym. Założyciele za plecami mają 9-letnie doświadczenie w eksporcie artykułów FMCG, rozwój spółki handlowej od zera do przedsiębiorstwa z listy Złotej Setki Podlasia i tytuł Gazele Biznesu.

Chęć rozwoju i kultywowanie wspólnej pasji do zdrowego stylu życia przełożyło się na powstanie linii produktów Porcja Dobra pod marką Be Now.

Linia łączy w sobie:

- przekąski z krótką listą składników zgodne z topowym na rynku trendem „czysta etykieta“ pozbawione sztucznych barwników, aromatów i konserwantów

- nowe receptury naturalnych słodyczy dla całej rodziny w cenie dostępnej dla każdego;

- innowacyjny produkt – Kostka Porcja Dobra stworzony z myślą o najmłodszych. Składa się z trzech, pożądanych nie tylko przez dzieci rzeczy. Jest coś dla ciała czyli pyszne i zdrowe łakocie; coś dla umysłu – kreatywne zabawki rozwijające wyobraźnię; coś od serca czyli „dobrokarta”.

- unikatowy na skalę Polski produkt – dobrokartę , która służy rozpowszechnianiu prostej idei dzielenia się dobrem

Partnerzy Merytoryczni

Nielsen jest globalną firmą, zajmującą się badaniem rynku oraz analizą danych, która dostarcza najbardziej kompletne i niezawodne dane dotyczące konsumentów i rynku na całym świecie. Łączymy własne dane Nielsena z danymi dostępnymi na rynku tak, aby dostarczać Klientom informacje o tym, co się dzieje w danej chwili, a także o tym, co się wydarzy w przyszłości, i jak się z nią zmierzyć.

Przez ostatnie 90 lat Nielsen dostarczał dane i analitykę opartą na naukowym rygorze i innowacjach, cały czas rozwijając nowe sposoby odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku mediów, reklamy, handlu detalicznego i świata FMCG. Nielsen wchodzi w skład indeksu S&P 500, i jest obecny w ponad 100 krajach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% populacji Ziemi.

IQS to największa polska agencja badawcza, w portfolio której znajdują się autorskie projekty badawcze, takie jak: Kids Power, Świat Młodych, Hajp Hunting, Video Love Story, Adults Power oraz produkty typu Need: NeedforSnack, NeedforSpirit, NeedforDrink.

Partnerzy

30 lat temu firma Terravita rozpoczęła swoją słodką misję wchodząc na rynek z dobrą energią i świetnym pomysłem. Lata doświadczeń sprawiły, że czekoladowa branża nie ma dla nas tajemnic. Podejmujemy nowe wyzwania, by z pasją produkować najlepsze czekoladowe słodycze. Zarządzamy kilkoma markami w najważniejszych kategoriach, spełniając oczekiwania tradycyjnych smakoszy oraz dopasowując się do trendów rynkowych. Dzisiaj naszych Klientów spotkać można nie tylko w kraju, ale w Europie i na świecie. Najliczniejszą produktowo grupą w ofercie są tabliczki Terravita, Chocola, Cocoacara, Alpinella. Oprócz tradycyjnych tabliczek proponujemy Choco Sticks, czekoladki w wygodnej formie oraz Happy Trio, praliny dla fanów wykwintnej przyjemności. Do oferty regularnie wprowadzamy nowości, ale też ciągle pracujemy nad obecnymi recepturami. W kategorii kulinaria proponujemy sosy do lodów i deserów, a do pieczywa, ciast i gofrów nowe kremy doskonałej jakości. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w tworzeniu produktów okazjonalnych, na Boże Narodzenie, Walentynki, Wielkanoc. Więcej informacji na www.terravita.pl.

Wystawcy

Dan Cake Polonia należy do międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Niemczech, Danii, Szwecji, Bangladeszu oraz Polsce. W zlokalizowanym w Chrzanowie zakładzie  uruchomionych zostało siedem nowoczesnych linii produkcyjnych. W portfolio firmy, obok takich produktów jak chleby tostowe czy bułki mleczne, znaleźć można także pakowane ciasta w kilku wariantach smakowych i różnych formatach, a także muffiny oraz spody tortowe.

Dzięki stałemu rozwojowi technologii produkcyjnych oraz wdrażaniu wysokiej jakości produktów o doskonałych walorach smakowych Dan Cake Polonia jest jednym z czołowych producentów pakowanych wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także dostawcą marek prywatnych dla wiodących sieci handlowych, w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.  

Po dziś dzień Dan Cake pozostaje firmą rodzinną, która korzysta z wielopokoleniowego dziedzictwa oraz międzynarodowych doświadczeń, tworząc kulturę wielbicieli doskonałego smaku wypieków, które pozwalają konsumentom oszczędzać czas.

Jack Link’s Snack Group to rodzinna firma z tradycjami, oferująca mięsne, wysokoproteinowe przekąski. Jest nie tylko numerem 1 w USA skąd się wywodzi, ale również najszybciej rosnącym producentem przekąsek mięsnych na świecie.  Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników na świecie i posiada swoje fabryki w Niemczech, Brazyli, Nowej Zelandii oraz USA. Jack Link’s jest twórcą kategorii Beef Jerky oraz właścicielem marki o tej samej nazwie. W 2014 do portfela firmy dołączyły marki Peperami i Bifi kupione od firmy Unilever.  

Z Wami i dla Was od 1987 roku!

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy GLUTENEX Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach k/Poznania to pierwszy i największy polski producent wyrobów bezglutenowych, niskobiałkowych oraz bez dodatku cukrów. Zakład swoją działalność rozpoczął w 1987 r. Tradycja, doświadczenie i chęć pomocy innym zapewnia wysokiej jakości produkcję.

Asortyment firmy obejmuje wyroby piekarnicze (chleby, bułki, wyroby piekarnicze słodkie) - pakowane w atmosferze ochronnej, cukiernicze (ciastka kruche, wafle, ciastka z kremem, herbatniki, super mleczko, biszkopty, galaretki, śliwka w czekoladzie, itp.), koncentraty i mąki, makarony, wyroby ekstrudowane (produkty śniadaniowe i przekąski, takie jak płatki śniadaniowe, chlebek chrupki, kleiki, itp.) oraz wypieki świąteczne.

Stosowanie nowych technologii, surowce od kwalifikowanych dostawców, doświadczenie i wiedza pracowników, ciągłe badania oraz doskonalenie gwarantują wysoką jakość wyrobów oraz radość podczas spożywania posiłków. Wysoka jakość wyrobów jest także wynikiem wdrożonych, sprawnie funkcjonujących i zarządzanych systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności. Firma posiada certyfikat BRC (System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymaganiami globalnej normy BRC (British Retail Consortium) oraz certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Dzięki bezwzględnemu przestrzeganiu wymagań norm, na każdym etapie produkcji, od surowca do wyrobu finalnego, GWARANTUJEMY SWOIM ODBIORCOM BEZPIECZNY BEZGLUTENOWY PRODUKT!

Pierwsza fabryka ETi powstała w 1961 roku. Wizja Firuz Kanatli, naszego założyciela i honorowego prezesa, oraz ciężka praca garstki oddanych mu pracowników sprawiły, że już rok później firma rozpoczęła pierwszą produkcję ciastek.

Dziś ETi zatrudnia ponad 7000 osób i jest obecne w ponad 40 krajach. Dzięki swojemu innowacyjnemu spojrzeniu oraz nieustającemu rozwojowi własnej technologii produkcji, dbając o wysoką jakość , ETi wciąż dostarcza swoim konsumentom radość niezapomnianych smaków, które na zawsze zagościły w pamięci konsumentów. Ciężką pracą, zaangażowaniem i wytrwałością, udało nam się  zdobyć 40% rynku tureckiego w kategorii wypieków.

Od stycznia 2018 Eti inicjuje międzynarodową ekspansję zaczynając nie tylko od Rumunii, ale również od Polski . Portfolio ETi w Polsce na 2018 rok zawiera takie kategorie przekąsek jak: batony czekoladowe, ciastka, herbatniki, wafle i przekąski słone. Łącznie debiutujemy z 11 markami i 38 produktami, z czego już w polskich sklepach dostępne są: herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, batony czekoladowe Wanted, wafle czekoladowe Dare, ciastka Adicto, słone przekąski Crax, czekoladowe pandy dla dzieci Petito, herbatniki Combo oraz Tea Biscuit, powszechnie nazywane Petit Beurre. Na początku skupiliśmy się na tych markach ETi, które będą wyróżniały się na rynku polskim pod względem zarówno smaków czy tekstury, jak i wysokiej jakości.

Naszym celem jest powszechna osiągalność / dostępność naszych produktów dla polskiego konsumenta , dlatego budujemy silną sieć dystrybucji . Poziom inwestycji w Polsce jest znaczący począwszy od pierwszego roku obecności Eti i skupia się wokół budowania świadomości marek ETi . Już w tym roku zrealizowaliśmy ogólnopolską kampanię herbatników ETi Puf oraz batonów Wanted w telewizji i internecie.

 

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą firmą w Polsce importującą oraz sprzedającą bakalie w sektorach B2B oraz B2C, posiada dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku oraz we Włocławku.

Od 2009 roku firma zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych oraz słodyczy sprzedawanych pod markami Bakal, Bakal Sweet, Bakal Sport, Bakal Fit for you.

Bakal Sport to między innymi mieszanki bakalii oraz batony skomponowane przez dietetyka. Tworzą źródło białka, błonnika oraz energii przy solidnej dawce wartości odżywczych. Bakal Sweet to delikatne, oblane czekoladą, pełne smaku, wyselekcjonowane bakalie na każdą okazję. Natomiast Bakal Fit for you to mieszanki śniadaniowe, mixy sałatkowe czy mix ziaren do wypieku bezglutenowego chleba. Nowa, oryginalna lina Bakal Vintage to przekąski na bazie orzechów o mniejszej zawartości tłuszczu idealne na wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Atlanta Poland S.A. to firma, która działała od ponad 27 lat na rynku i stawia na jakość, rzetelność i zadowolenie klientów.

INFORMIA jest francuskim, od ponad 9 lat obecnym w Polsce, producentem oprogramowania stworzonego specjalnie dla producentów, przetwórców i eksporterów w sektorze Owoców i Warzyw. Nasze oprogramowanie bierze pod uwagę wszystkie elementy i operacje istotne w działalności tych firm. Od 1998 r. programy EuroFlow® i TraceFlow® a także ProdFlow® z powodzeniem działają u prawie 200 klientów w Polsce, Francji i Maroku, przyczyniając się do wzrostu ich produktywności i optymalizacji kosztów oraz poprawy konkurencyjności. Zaufaniem obdarzyły INFORMIĘ w Polsce już takie firmy jak: Fruitland, Prima 2000 czy Witamina.

Najważniejsze cechy systemu INFORMIA to kontrola jakości produktów i towarów, a także pełne traceability, czyli gwarantowana identyfikowalność towarów i czynności z nimi związanych, która polega na śledzeniu „drogi” produktu od momentu przyjęcia aż do ostatecznego ogniwa, jakim jest konsument.

Ponadto, dzięki dostępowi do oprogramowania poprzez Internet i liczne interfejsy z wyposażeniem produkcyjnym (z sortownicą, wagami, liniami pakującymi, paletyzatorami) wszystkie dane są automatycznie rejestrowane i uaktualniane.

feel FIT to nowa marka, która powstała na bazie 4-letniego doświadczenia jej właścicieli, dotyczącego dystrybucji zdrowych, głównie proteinowych, przekąsek w kanale sieci handlowych. Ideą, która przyświeca feel FIT jest przekonanie, że zdrowe jedzenie może pysznie smakować, co marka udowadnia swoim asortymentem. Znajdują się w nim głównie słodycze, przekąski i małe posiłki wzbogacone białkiem, dzięki czemu stanowią zdrową alternatywę dla tradycyjnych produktów. Produkty te, są kierowane głównie do milenialsów szukających wartościowych i odpowiednich produktów dla ich stylu życia.

Pierwsza linia produktowa feel FIT to batoniki RAW NUTS & SEEDS ENERGY z orzechów, nasion i owoców, w których same wartościowe składniki zostały połączone miodem. Ich smak jest wyjątkowy i przypomina domowe batoniki. W ramach przekąsek są batony proteinowe o chrupiącej konsystencji w bestsellerowych smakach (wanilia, kokos, karmel), z 35%-ową zawartością białka i bez dodatku cukru oraz z najmniejszą ilością cukru naturalnego (wynikającego z innych składników). Innowacyjnym produktem są pierwsze na rynku granole białkowe w kubkach, które stanowią szybki i pożywny posiłek dla zabieganej osoby oraz warzywne pasty proteinowe z dodatkiem białka grochu. Spełnieniem marzeń konsumentów są proteinowe kulki kokosowe z chrupiącego wafelka, z kokosowym kremem i migdałem, które są źródłem białka i błonnika i nie zawierają dodanego cukru.

ASM Sales Force Agency od 20 lat oferuje usługi kompleksowego wsparcia sprzedaży. Jest częścią ASM Group S.A. będącej w czołówce firmy wsparcia sprzedaży w Europie.

to: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, field marketing oraz badania półki i marketingowe. ASM Sales Force AgencyCztery główne linie biznesowe w ofercie

 

 ASM Sales Force Agency należy do czołowych firm segmentu wsparcia sprzedaży w Polsce obsługując ponad 600 klientów. Pozycję na rynku zawdzięcza potwierdzonej skuteczności działania i ciągłemu rozwojowi poprzez agregację wiedzy i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających zwiększyć skuteczność prowadzonych kampanii.

 ASM Sales Force Agency jest laureatem wielu nagród i wyróżnień branżowych m.in. Gepard Biznesu 2016, Brylant Polskiej Gospodarki 2016, Symbol Partnera w Biznesie 2016, Sales Outsourcing Stars 2014 i The Best B2B Outsourcing Provider 2015.

 

 Wśród naszych Klientów są między innymi takie firmy jak: Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój, Bacardi, Canon, 3M, Barilla, Mondelez.

Firma Murawski powstała w 1997 roku z siedzibą w Gdyni, jako regionalny dystrybutor kilku polskich fabryk słodyczy.

W wyniku zmiany koncepcji działalności w 2002 roku Murawski podpisał wstępną umowę o współpracy z niemiecka fabryką czekolady Rubezahl Schokoladen. W następstwie dynamicznego rozwoju sprzedaży oraz otwarciu nowoczesnego kanału dystrybucji w 2003 roku podpisano umowę o współpracy na zasadzie wyłączności.

Od 15 lat Murawski Sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem Rubezahl Schokoladen w Polsce.

Oferta firmy obejmuje marki takie jak: Friedel, głównie kojarzona ze słodyczami sezonowymi; Wielkanoc, Boże Narodzenie (figurki czekoladowe, zestawy, kalendarze), Sun Rice; czekolada mleczna z ryżem preparowanym. Produkty regularnie testowane i nagradzane, za jakość przez DLG (Niemieckie Stowarzyszenie Rolnictwa), Gubor - produkty Premium (praliny, czekolady, bomboniery i inne), Weseke Dragees – draże .

Obecnie Firma Murawski może poszczycić się pozycją solidnego partnera i wieloletniego dostawcy wysokiej, jakości czekolady do głównych sieci handlowych w Polsce.

Firma Murawski powstała w 1997 roku z siedzibą w Gdyni, jako regionalny dystrybutor kilku polskich fabryk słodyczy.

W wyniku zmiany koncepcji działalności w 2002 roku Murawski podpisał wstępną umowę o współpracy z niemiecka fabryką czekolady Rubezahl Schokoladen. W następstwie dynamicznego rozwoju sprzedaży oraz otwarciu nowoczesnego kanału dystrybucji w 2003 roku podpisano umowę o współpracy na zasadzie wyłączności.

Od 15 lat Murawski Sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem Rubezahl Schokoladen w Polsce.

Oferta firmy obejmuje marki takie jak: Friedel, głównie kojarzona ze słodyczami sezonowymi; Wielkanoc, Boże Narodzenie (figurki czekoladowe, zestawy, kalendarze), Sun Rice; czekolada mleczna z ryżem preparowanym. Produkty regularnie testowane i nagradzane, za jakość przez DLG (Niemieckie Stowarzyszenie Rolnictwa), Gubor - produkty Premium (praliny, czekolady, bomboniery i inne), Weseke Dragees – draże .

Obecnie Firma Murawski może poszczycić się pozycją solidnego partnera i wieloletniego dostawcy wysokiej, jakości czekolady do głównych sieci handlowych w Polsce.

W. K. Kellogg to pyszne crunchy Musli dostępne 2 wersjach – Bez dodatku cukru (No Added Sugar) i superfood (z cennymi dodatkami)
Linia No Added Sugar to ziarna mieszane z przecierami owocowymi. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry: bez dodatku cukru rafinowanego i bez sztucznych  słodzików.
Linia Superfood dostępna w wersjach: z nasionami Chia i dyni, z  kakao, orzechami nerkowca i migdałami oraz z żurawiną i siemieniem lnianym.
Musli W.K. Kellogg to pyszna propozycja na śniadanie gwarantująca bogate źródło naturalnie występujących minerałów i składników odżywczych. Odpowiednie dla Wegan i Wegetarian. Bez oleju palmowego.

Jake Vitamincandy® to odświeżające, owocowe cukierki bez cukru. Podstawą receptury jest sorbitol, który zastępuje cukier. To naturalna substancja słodząca o obniżonej wartości kalorycznej (2,4 kcal/g). Pozyskuje się ją ze skrobi kukurydzianej, a na codzień spożywamy
ją np. w jabłkach, brzoskwiniach czy w gruszkach.
Jake vitamincandy® zawiera witaminę C lub kompleks niezbędnych witamin (B1, B2, C i E) oraz naturalne aromaty, które
dostarczają bioflawonoidy i antyoksydanty. 1 pastylka to tylko 3 kcal.
Jake vitamincandy® to smaczne źródło witamin, bioflawonoidów i antyoksydantów.
Bez cukru, bez glutenu, bez sztucznych barwników.

EUROMAX jest firmą rodzinną. Tradycje sięgają do roku 1972r, gdy ojciec obecnego właściciela rozpoczął produkcję pieczywa. Obecnie syn Krzysztof Rokicki przekształcił firmę w wyspecjalizowany zakład produkcyjny. W 2016 r został opatentowany nowy produkt- chrupiąca przekąska z pieczywa. Produkt ten nie jest smażony a podwójnie wypiekany, co czyni go zdrowszym od smażonych w głębokich tłuszczach innych przekąsek. Produkowany jest z trzech rodzajów pieczywa:pszennego, pszenno-żytniego oraz żytniego tylko i wyłącznie na bazie polskich produktów. Szeroka gama smaków dostosowana do odbiorców z różnych grup wiekowych stawia ten produkt wśród poszukiwanych hitów rynkowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

EUROMAX jest firmą rodzinną. Tradycje sięgają do roku 1972r, gdy ojciec obecnego właściciela rozpoczął produkcję pieczywa. Obecnie syn Krzysztof Rokicki przekształcił firmę w wyspecjalizowany zakład produkcyjny. W 2016 r został opatentowany nowy produkt- chrupiąca przekąska z pieczywa. Produkt ten nie jest smażony a podwójnie wypiekany, co czyni go zdrowszym od smażonych w głębokich tłuszczach innych przekąsek. Produkowany jest z trzech rodzajów pieczywa:pszennego, pszenno-żytniego oraz żytniego tylko i wyłącznie na bazie polskich produktów. Szeroka gama smaków dostosowana do odbiorców z różnych grup wiekowych stawia ten produkt wśród poszukiwanych hitów rynkowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

NOVI Dystrybucja
PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE PRODUKTAMI
NASZA SPECJALIZACJA
Od 15 lat pomagamy naszym partnerom w organizacji skutecznej dystrybucji słodyczy, napojów oraz specjałów kuchni śródziemnomorskiej.
Reprezentujemy w Polsce na zasadach wyłączności: Ritter Sport, Fazer, Felfoldi, Isostar, Piasten, Borges, Clic                               
W naszej ofercie znajduje się wąska grupa wyselekcjonowanych produktów, które dostarczamy do prawie wszystkich sieci handlowych w Polsce.
JAK DZIAŁAMY
Naszym celem jest profesjonalne zarządzanie procesem dystrybucji powierzonych nam marek na terenie Polski.
Jesteśmy niezależną firmą prowadzącą przedstawicielstwo handlowe dla wybranych uznanych producentów wysokiej jakości produktów spożywczych. Naszym klientom gwarantujemy:
- budowę systemu dystrybucji produktów na terenie całego kraju
- własną organizację sprzedaży, szkoloną zgodnie z zasadami obowiązującymi w korporacjach FMCG
- profesjonalne zarządzanie procesem zamawiania minimalizującym problem braków
- efektywny kalendarz aktywności trade marketingowych
- okresowe analizy rynku pozwalające trwale poprawiać efektywność wspólnych działań 
- najwyższe standardy transportu i przechowywania produktów we współpracy z Nagel Polska
Na zlecenie klientów wykonujemy również analizy wejścia na rynek polski wraz z propozycją dopasowanego modelu dystrybucyjnego.
 

Colian Holding SA
Wiodąca polska grupa kapitałowa o globalnym zasięgu. Od lat z pasją tworzy i dostarcza obecnie do ponad 70 krajów najwyższej jakości słodycze, napoje, przyprawy i bakalie. Z sukcesem konkuruje z międzynarodowymi koncernami spożywczymi, łącząc tradycyjny smak z innowacyjnością.
Słodkie portfolio firmy budują silne polskie marki: Goplana, Jutrzenka, Solidarność, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Śliwka Nałęczowska, Mella oraz kultowe na rynkach irlandzkim i brytyjskim: Elisabeth Show, Famous Names i Lily O’Brien’s.
Produkty Colian cenione są za doskonały smak, wysoką jakość, oryginalne receptury i unikatowe rozwiązania. Klienci mogą wybierać spośród pysznych czekolad, wyrobów czekoladowych, cukierków, pralin, wafelków impulsowych, wafli rodzinnych, ciastek, bakalii w czekoladzie, galaretek i żelków.
Siłę Grupy Colian tworzą spółki: Colian sp. z o.o., Colian Factory sp. z o.o., Elizabeth Shaw Limited  oraz Colian Logistic sp. z o.o. i Manufaktura Goplana sp. z o.o.

 

Kim jesteśmy ?

Gdy zamiłowanie do czekolady stało się rodzinną pasją powstała wyjątkowa firma – ADIKAM, tworząca oryginalne wyroby czekoladowe. Jako producent wyrobów czekoladowych dokładamy wszelkich starań, aby konsumenci mogli cieszyć się smakiem najwyższej jakości czekolad. Zależy nam na tym, aby nasze wyroby zadowoliły nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe i spełniały najskrytsze, słodkie marzenia.

Co nas wyróżnia?

Produkujemy wyroby z czekolady używając wyłącznie naturalnych składników, dbając o ich najwyższą jakość i świeżość. W kategorii Premium oferujemy czekoladowe figurki na okres Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, produkujemy również aromatyczne czekolady.  Tworzone przez nas wyroby czekoladowe są wykonywane z największą starannością i precyzją, co poza najlepszym smakiem nadaje im także niepowtarzalnego charakteru. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, ciągle poszerzamy ofertę o nowe produkty.

Figurki Czekoladowe

Specjalnie po to, aby święta Bożego Narodzenia były zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne produkujemy piękne czekoladowe figurki, które doskonale dopełnią świąteczną dekoracje domu, będą także idealną ozdobą wigilijnego stołu. Dodatkowo, poza pięknym wyglądem, ich atutem są także walory smakowe, które z pewnością skradną niejedno podniebienie. Wiemy, że nasze figurki z czekolady ucieszą i małych i dużych. Wesołe Bałwanki oraz Mikołaje w połączeniu z przepyszną prawdziwą czekoladą staną się słodkim dopełnieniem radosnych, rodzinnych, świątecznych chwil.

Czekolada z owocami

Jeśli uwielbiasz owoce, a przy tym nie możesz odmówić sobie słodkiej przyjemności jedzenia czekolady mamy dla Ciebie idealne połączenie. Oferowane przez nas czekolady z owocami to zrównoważona kompozycja delikatnej, wyśmienitej czekolady i starannie wyselekcjonowanych, dojrzałych w słońcu aromatycznych owoców – truskawek, żurawiny i innych. Ich produkcja oparta jest na owocach liofilizowanych. Proces liofilizacji polega na bardzo szybkim zamrożeniu danego owocu, po czym następuje usunięcie wody z jego struktur. Dzięki temu zabiegowi owoce zachowują wiele cennych wartości odżywczych i oryginalny smak. Nasze czekolady z owocami to gwarancja wysokiej jakości, oryginalnej estetyki, a przede wszystkim niepowtarzalnych doświadczeń dla kubków smakowych.

Patroni

http://polbisco.pl/
http://www.pih.org.pl/
http://pohid.pl/